Ferhat Kuru
Ferhat Kuru

Anket

CAN ARDUMAN VE ÖZGÜR AKMAN'IN SUNUMUYLA GERÇEKLEŞEN SÜPER LİG CANLI YAYINI
 

KÜRESELDE NİDA İMZASI

Küresel Görme Engelliler derneği tarafından organize edilen satranç turnvuası 17-18 Ekim günlerinde Yıldırım Bilim Merkezi salonlarında oynandı.

İki ayrı kategoride toplam yetmiş sporcunun yarıştığı turnuvaya tüm turnuva seviyeli sporcularımızla katıldık. Turlar sonunda iki kupa ve altı madalya toplayan sporcularımız parmak ısırttı!.

A Kategorisinde İki Kupa!

Turnuvanın 1600 UKD ve üstü kategori olan A grubunda mücadele eden iki sporcumuz iki kupa kazandı!.

Aynı puan ve averajla sıralanan sporcularımızdan WCM Öykü İNCE A grubu İkincisi olurken, Bayram GÜRBÜZ ise üçüncülük kupasını kazandı. WCM Öykü İNCE ikinciik derecesi ile en iyi bayan sporcu madalyasında da hak kazandı.

B Grubunda İki Derece!.

Turnuvanın 1600 ve altı UKD puanlı sporculardan oluşan B kategorisinde ise altı maçta beş puan toplamayı başaran sporcularımız Melih Naci ERKÖLE ve Timuçin GÜNAYDIN turnuva ikinciliğini paylaşarak madalyaya hak kazandılar.

Teşvik Madalyası Ece Berra'ya..

Turnuvanın en küçük katılımcısı madalyası 2009 doğumlu sporcumuz  Ece Berra SOYDEMİR'e hediye edildi. Minik sporcumuz Ece  Berra geçen hafta da İzmir'de kendi yaş grubunda dördüncü oalrak madalyaya hak kazanmıştı.

Her ne kadar eksiklikler ve hatalar çok olsa da turnuva oynamak büyük ihtiyaçtı ve bu ihtiyacımızı Küresel turnuvasında giderdik. Öğrencilerimiz için öğretici ve kazançlı, velilerimiz için ise eğlenceli bir haftasonunu daha geride bıraktık.

Tüm sporcularımızı kutluyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile